VÁNOČNÍ PLES 2023

7. prosince 2023

Vánoční ples 16. a 17. 12. 2023

Srdečně zveme všechny své stávající i někdejší žáky na tradiční Vánoční ples Taneční školy Hes ve Společenském sále Kongresového centra Praha.

Také letos máme plesy dva - jeden v sobotu 16. a jeden v neděli 17. prosince. Můžete si libovolně vybrat.
Vstupenky je možné zakoupit ve všech tanečních na kurzech a tanečních studiích. Neprodané budou k dostání i přímo na plese - většinou však už pouze k tanci.

Ceny vstupenek: za 300 Kč k tanci, k sezení od 350 Kč do 500 Kč.

Jako vždy se můžete těšit na 3 taneční parkety, minimálně 3 skvělá předtančení a úžasnou vánoční atmosféru!
Vstup v sobotu od 18:00, v neděli od 17:00.

Těšíme se na Vás! :-)

Vánoční ples