Závěrečný PAŘNÍK 2024

21. května 2024

Je to tu! Termíny letošních PAŘNÍKŮ jsou venku!

Taneční škola HES zve své žáky, kurzisty a jejich přátele i současné a bývalé členy tanečního klubu na tradiční a legendární paroplavbu po Vltavě! Přijďte se podívat na noční Prahu z místa, které není obvyklé. Pojedeme trochu na jih (nad Barrandovský most) a až se setmí, vrátíme se po proudu řeky a projedeme zdymadlem do nádherné noční Prahy. Pohled z Vltavy je jedinečný, poplujte s námi!

Parník Odra je zčásti nezastřešen, ale při nepřízni počasí je možnost schovat se do podpalubí, kde je sucho a teplíčko :-)

Místo nalodění: Parník ODRA, Rašínovo nábřeží u Palackého náměstí, u Palackého mostu

Pařník pro mládež & taneční klub ve čtvrtek 27. 6. 2024.

Pařník pro dospělé & všechny jeji přátele ve středu 26. 6. 2024.

Nalodění od 19:00, odplouváme v 19:30. Návrat tradičně zhruba kolem 22:30.

VSTUPENKY k dostání ve všech tanečních kurzech od čtvrtka 23. 5. 2024, a také na baru v PDC Holešovicích i DC na Žižkově. Cena 350 Kč v předprodeji, na místě 400 Kč.

Oblečení neformální, je to party na závěr taneční sezony! :-)

Těšíme se na všechny, se kterými přivítáme letní prázdniny a uzavřeme letošní taneční sezonu! POPOPLUJEEEEM! :-D