KURZ 1/1 Moderní a jazzový tanec

Rozsah

5 dní

MODERNÍ A JAZZOVÝ TANEC - mírně pokročilí a pokročilí
Podruhé vám přivážíme do našich sálů v pražském Kongresovém centru na Vyšehradě jednoho z našich nejvěrnějších lektorů DAVIDA STRNADA, který je s námi již od 4. ročníku naší Letní školy tance - tedy 30 let! To je delší doba, než běžná manželství :-)

Technická připravenost tanečníků je klíčem k úspěchu jak v sólových, tak formačních vystoupeních. A protože David Strnad na technickou vyspělost velmi dbá, patří letní workshopy s ním mezi nejlepší, co vám letní školy tance v České republice mohou nabídnout. Davidovy lekce mají vždycky úžasnou atmosféru. Nenechá vás oddechnout a i přes únavu vždycky každého vybudí k maximálnímu výkonu. Nenechte si ujít příležitost tančit, když David použije svůj hlas jako hudební nástroj na podporu vašeho pohybu. Celých TŘICET let se na každé léto s ním těšíme i my. Hudba a technika tance je klíč.

Program:

• Nástup v pondělí 8. července od 12:00. Lekce tentýž den od 13:00. Konec v pátek 12. července v 15:15. Změna vyhrazena, časy definitivně potvrdíme v nástupním dopise, který vám posíláme na e-mail uvedený v přihlášce několik dní před zahájením běhu.
  • Každý den workshopu budou tři tréninky v délce 1,5hod.
  • první trénink bude technika Lestera Hortona a tady nemůžete být v lepších rukách, než u tohoto lektora
  • druhý trénink bude zaměřen na techniku nezbytnou pro současný moderní tanec - na techniku José Limóna
  • třetí trénink bude velmi oblíbený trénink jazzového tance

Moc se na vás s Davidem těšíme! :-)