KURZ 2/1 STT tř. EDC

Rozsah

6 dní

SOUSTŘEDĚNÍ - STANDARDNÍ TANCE pro třídy E, D, C

Soustředění je určeno pouze pro PÁRY sportovního tance z jakéhokoliv tanečního klubu, není vhodné pro začátečníky.
Tréninkový týden je intenzivní a velmi výživný :-D
Doplníte a procvičíte si nové figury a vazby, technické tréninky, pohybovky a practise nebudou scházet.

Program:

• Příjezd v sobotu 13. července odpoledne od 15:30, prvním jídlem je sobotní večeře. Odjezd ve čtvrtek 18. července, posledním jídlem je čtvrteční večeře. Změna vyhrazena, časy definitivně potvrdíme v nástupním dopise, který vám posíláme na e-mail uvedený v přihlášce několik dní před zahájením běhu.
  • cca 4 vyučovací hodiny vedených tréninků denně
  • 5x večerní practise
  • je možnost jít na trénink i s druhou skupinou, pokud to bude kapacitně možné
  • pohybové průpravy, technika, výběr z basicu a pokročilé variace