KURZ 3/1 pokračovačky + speciálky

Jana Horáková, Lukáš Holeček

Rozsah

7 dní

Cena: 3340 Kč + volitelná strava + ubytování (vše si zvolíte přímo v přihlášce, která vám rovnou spočítá celkovou cenu)

STANARDNÍ a LATINSKOAMERICKÉ TANCE - po základních nebo pokračovacích tanečních

Pro všechny, kteří chtějí lépe tančit jen tak pro radost.

Určitě vám přijde vhod se v létě trochu pobavit a prožít s námi týden dovolené s tancem, naučit se nové figury běžných společenských tanců a důkladně je protančit. A to v neformálním prostředí v rámci naší Letní školy.

Obtížnost
Kurz je určený pro absolventy pokračovaček a speciálek tanečních kurzů a pro ty, kteří si na plesech a tančírnách chtějí lépe zatančit. Výuku přizpůsobíme vašim znalostem a základy důkladně zopakujeme.

Co nás čeká

• příjezd v neděli 21. července odpoledne od 15:00, prvním jídlem je nedělní večeře. Odjezd v sobotu 27. července, posledním jídlem je sobotní snídaně. Změna vyhrazena, časy definitivně potvrdíme v nástupním dopise, který vám posíláme na e-mail uvedený v přihlášce několik dní před zahájením běhu.
  • 26 vyučovacích hodin tance rozložených do 13 lekcí - 3 tréninky denně v délce 1,5 hod.
  • večerní tančírny
  • rozšíření základních kroků o nové figury
  • pohodička

Ubytování
Letos se po dvouleté covidové a stavební pøestávce vracíme na vaše pøání zpìt do TØEŠTÌ.
Hostí nás Střední odborná škola Třešť – je tu krásný velký společenský sál, dvě velké tělocvičny a menší baletní sál.
Podmínky pro oblíbené večerní tančírny jsou zcela ideální - především díky našemu vlastnímu baru BARbaru.
Pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním sociálním retro zařízením, v samostatném křídle budovy oddělené od sálů – vyspíte se v klidu.
Pozor - na internát SOŠ NENÍ možné s sebou vzít psy nebo jiná domácí zvěrstva.

Stravování
Součástí areálu je školní jídelna, která nám vyvařuje všechna jídla. Pokud si neobjednáte stravu, můžete využít řady dobrých restaurací v centru města, nebo si můžete vařit sami v jednoduše vybavených kuchyňkách internátu.

Koupání
V teplém létě nemáte daleko k vodě – přímo v Třešti je koupaliště - biotop, kousek od Třeště (3,5 km) je krásný a čistý zatopený lom.

Oblečení

• předpokládáme tréninkové, lehce společenské oblečení
  • pro ženy sukně umožňující pohyb (kratší i delší), kalhoty, trička, lehké letní šaty
  • pro muže lehké kalhoty, trička, košile s krátkým, případně dlouhým rukávem; krátké kalhoty jen ve velké nouzi...

Obuv na tanec

• Obuv by vám neměla po první lekci odřít a poničit nohy.
  • pro ženy doporučujeme speciální taneční boty, lépe na latinskoamerické tance na nižším podpatku - je potřeba je předem trochu rozšlápnout a vzít si i jakékoliv druhé náhradní boty. Odřené nohy vážně dost bolí :-)
  • pro muže doporučujeme také speciální taneční boty, ale na standardní tance, také je potřeba je trochu rozšlápnout
  • samozřejmě, že jsou vhodné i jakékoliv společenské boty, které vám nerozedřou nožky

Přihlásit se je třeba v páru.

V průběhu července, před odjezdem na letní školu, vám e-mailem pošleme nástupní dopis s podrobnějšími informacemi k příjezdu a zahájení vašeho běhu.

Je čas pomalu naspat nějaké hodiny do zásoby :-)