Individuální výuka

Nemáte čas chodit do večerních tanečních kurzů?
Nevyhovuje Vám výuka ve větší skupině žáků?
Nevyhovuje Vám žádný z termínů našich kurzů?
Potřebujete se intenzivně a rychleji naučit tančit?
Budete mít svatbu a chcete ji zahájit tancem?

Můžete si u nás sjednat individuální lekce. Počítejte však s tím, že nic nejde hned a že potřebujete praxi – tedy protančit si vše, co se naučíte.

CENA za výuku

45 minut60 minut
jednotlivec900 Kč1 200 Kč

1 pár

750 Kč1 000 Kč
s VIP lektorem1 050 Kč1 400 Kč
2 páry1 200 Kč1 600 Kč

VIP lektoři: Jindřich Hes, Šárka Hesová, Michal Mládek a Tomáš Vořechovský.

Cena zahrnuje pronájem prostor a jednoho lektora, a to včetně DPH. Za více vyučovaných osob nebo za výuku lektorským párem (dvojicí) je cena určena po sdělení vašich požadavků, samozřejmě bude o něco vyšší. Při zrušení lekce méně než 24 hod. předem je stornopoplatek 100 %.

MÍSTO: Taneční centrum Vyšehrad – Kongresové centrum Praha, ul. 5. května 65, Praha 4, případně na dalších našich sálech po domluvě s lektorkou nebo lektorem.

TERMÍN výuky: ráno, v poledne, odpoledne nebo večer, teoreticky i v noci – na základě přímé domluvy s lektorem podle našich a Vašich časových možností.

Vhodné oblečení: volné, pohodlné, není nutné společenské

Vhodná obuv: doporučujeme speciální taneční obuv. Nutností je ale obuv, která nepoškodí nebo neznečistí parket.

Jak si objednat lekci?

1. mailem na adrese hes(zavináč)ta­necniskola.cz
  2. telefonicky či SMS zprávou na čísle 603 933 833 – pozor, volat pouze Po-Čt v čase 13:30 – 17:30!

V rámci požadavku na lekci nezapomeňte uvést:

• své časové možnosti
  • úroveň (začátečníci, pokročilí…)
  • počet lekcí (jednorázově nebo pravidelně?)
  • se kterou lektorkou nebo lektorem byste lekci chtěli

Seznam lektorek a lektorů naleznete na této stránceZeptejte se nás, zda vybraný lektor či lektorka poskytují v současné době individuální lekce.
My vám pak s ohledem na uvedené informace předáme telefonní číslo na vybraného lektora, s nímž se pak už domluvíte přímo.