Taneční klub

Taneční klub s možností tančit téměř kdykoliv

Jste nadšenými absolventy jakýchkoliv tanečních kurzů, ať už kurzů pro mládež nebo pro dospělé? Chtěli byste se tanci věnovat ještě více a nahlédnout tak do zákulisí profi tancování? Uvítáme všechny všechny se zájmem věnovat se standardním (STT) a latinskoamerickým tancům (LAT) na soutěžní – sportovní úrovni. Pokud se chcete věnovat tanci pouze rekreačně a nechcete v tančení soutěžit, máme skvělé podmínky i pro vás. :-)

Přijďte to zkusit!

Přihlášky do tanečního klubu Taneční školy Hes

Taneční klub funguje na pololetí, vždy od října do února a od února do září.
Hlásit se však můžete kdykoliv během roku! Naši trenéři a lektoři Vám se vším rádi poradí a pomůžou.

Přípravka 1A

1. 2. 2024

20:20—22:00

Sál

Holešovice (může být změněno)

Martin Pechanda, Martina Benýšková

Uzavřeno

Náš taneční klub je místem, kde mohou naši žáci z tanečních kurzů pokračovat ve svém zdokonalování se ve standardních a latinskoamerických tancích. Do klubu také přicházejí lidé, kteří již někdy tancovali a chtěli by se ke svému koníčku po několika letech vrátit.

KLUB

Uzavřeno

Klub byl založen v roce 2004 v kapesní podobě. Vznikl kvůli vám – tanečníkům, tehdy čistě pro hobby tancování pro radost. Jak klub pomaličku rostl, zjistili jsme, že je to koníček a vášeň, která vás už jen tak nepustí. Proto jsme se stali v roce 2007 členy Českého svazu tanečního sportu. Naši tanečníci začali jezdit na soutěže, rychle se zlepšovali a klub se od té doby rozrostl do dnešních úctyhodných rozměrů.

Naše sály

Taneční centrum Vyšehrad, Kongresové centrum Praha – metro „C“ Vyšehrad

Dobrý taneční klub se neobejde bez dobrého zázemí. My se snažíme pro náš klub zajistit ty nejlepší tréninkové podmínky. Mezníkem se pro nás stalo září 2009, kdy se nám podařilo získat skvělý prostor. Nazvali jsme jej Taneční centrum Vyšehrad. Dva málo využité jednací sály Kongresového centra Praha jsme během 14 dnů s velkým úsilím a za pomoci členů klubu přebudovali na skvělé tréninkové sály o velikosti 2×160 m2.

Dancers' Club, Hartigova 929/19, Praha 3

V roce 2017 jsme se stali majiteli tanečního studia Dancers' Club v žižkovské Hartigově (tehdy ještě Koněvově) ulici, kde se nachází jeden z největších tanečních sálů v Praze o velikosti 220 m2, a který se po rozsáhlé rekonstrukci a opět s pomocí našich milých klubáků stal hlavním tréninkovým sálem pro naše soutěžní páry.

Největší výhodou všech našich sálů je, že zde můžeme trénovat od rána do noci. Co lepšího si tanečník může ještě přát? Bonusem je dokonalá lokalita v širším centru Prahy.

V sálech Taneční školy HES mohou trénovat pouze naši členové. Trénování párů bez naší klubové příslušnosti není možné.

pondělí
18:00–19:00seminář STT pro třídy BAMDancers' Club
20:00–22:00soutěžní LadiesTaneční centrum Vyšehrad
úterý