LPŠT test

Jak se na LPŠT přihlásit?
Přihlásit se můžete prostřednictvím ONLINE přihlášky. Toto přihlášení je nejjednodušší pro nás i pro vás. Dostáváte kopii přihlášky na svůj mail a pokud přihlášku nezrušíte, vaše místo je rezervováno.
V přihlašovacím formuláři odklikejte svoji objednávku ubytování a stravování tak, jak vám budou vyhovovat. Termín přihlášení není omezen a pokud je kurz volný nebo není naplněna ubytovací kapacita běhu, můžete se přihlásit i těsně před zahájením kurzu.
Pokud u kurzu neuvidíte v tabulce možnost "přihlásit se", znamená to, že je kurz uzavřen. Tehdy vás můžeme zaregistrovat pouze jako náhradníky. Napište nám nebo telefonujte, zařadíme vás do seznamu.

Pokyny pro přihlášení

• Přihlaste se jakoukoliv formou, ale včas! Přihláška je závazná.
  • Pokud se nebudete moci z nějakého důvodu zúčastnit, okamžitě nám to sdělte. Vaši přihlášku zrušíme pouze tehdy, když nám to oznámíte, jinak ne. Nezaplacením jste se neodhlásili a stále s vám počítáme.
  • Pokud chcete s někým známým bydlet, napište to do poznámky přihlášky.
  • Pokud chcete vegetariánskou stravu, bezlepkovou dietu nebo máte jakékoliv jiné požadavky na stravování, napište to také do poznámky přihlášky.

Potřebujete fakturu?
Přispěje vám na Letní školu zaměstnavatel? Potřebujete fakturu do vlastního účetnictví? Pošlete nám mailem fakturační údaje nebo vyplňte fakturační údaje do poznámky online přihlášky.

STORNOvací podmínky při neúčasti
Pokud se z vážných důvodů nemůžete zúčastnit kurzu, ODHLASTE SE. Přihlášku rušte zásadně písemně - nejlépe mailem na adresu hes@tanecniskola.cz, v časové tísni navíc ještě zatelefonujte (603 474 717 - Jindřich Hes). Rozhodující je datum přijetí storna.

Storno poplatky jsou stanoveny následovně:

• více než 14 dnů před zahájením běhu, z celkové zaplacené částky činí stornovací poplatek 10 %.
  • požádáte-li o zrušení přihlášky v době kratší než 14 dní před zahájením kurzu, činí stornovací poplatek 25 % z uhrazené částky
  • při zrušení přihlášky v den zahájení kurzu, při neomluvené neúčasti nebo při odhlášení po zahájení kurzu se uhrazená částka nevrací - stornovací poplatek je 100 %
  • při odhlášení z kurzu se současným zajištěním náhradníka stornovací poplatek neplatíte

V případě vážného porušení pravidel Letní školy si vyhrazujeme právo poslat účastníka šupem domů bez finanční náhrady.

LETNÍ PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA TANCE 2024

Letošní 34. ročník Letní prázdninové školy tance už se na vás těší a my se těšíme také! Rukama nám prošly doslova generace tanečníků nejrůznějších tanečních stylů od baletu přes modernu, společenské tance až k hiphopu. Připojte se k nim i vy a buďte součástí něčeho opravdu velkého! :-)

Také tento rok začneme prázdniny tradičně v Praze a zbytek strávíme tradičně na Vysočině - týden v Pelhřimově a celé dva týdny v Třešti.

Jaké to skutečně u nás je – to vědí pouze ti, co u nás byli.

Všichni tanečníci poznali, jaké úsilí a kolik času vyžaduje kvalitní taneční pohyb, to nedoceněné umění okamžiku. Perná práce na tanečních sálech, fyzická bolest, slzičky dojetí, smutku nad vlastní omezeností i mnoho radosti z vítězství nad svým tělem a myslí při jejich kultivaci. Tanec naplňuje, rozvíjí tělo i ducha.

Podrobnější informace o konkrétním kurzu a jeho lektorech si můžete zobrazit kliknutím na název kurzu nebo jméno lektora. Ceny uvedené pod tabulkami jsou pouze za workshop, v přihlášce si můžete navolit ubytování a stravu (netýká se běhu v Praze) podle svých preferencí. Těsně před začátkem vybraného běhu Letní školy vám pošleme nástupní informace.

Základní informace o Letní prázdninové škole tance najdete přehledně TADY – nejdříve čtěte, potom teprve telefonujte :-)

NENECHTE SI TO UJÍT.
Věříme, že se vám u nás bude líbit – těšíme se na vás!

1/1 Moderní a jazzový tanec

8. 7. 2024

Praha 4 Vyšehrad

David Strnad

2/1 STT tř. EDC

13. 7. 2024

Pelhřimov

Veronika Štefl Hanušová & David Vejchar & Drhovi

2/2 STT tř. BAM

13. 7. 2024

Pelhřimov

Veronika Štefl Hanušová & David Vejchar & Drhovi

3/1 pokračovačky + speciálky

Jana Horáková, Lukáš Holeček

Název

3/2 experimentálky, masterky, Přípravka I.

Tomáš Vořechovský, Markéta Škorpilová, Šárka Hesová, Milan Sedlář

3/3 hobby, Přípravka II.