Taneční kurzy od ŘÍJNA 2024

10. června 2024

Přihlašování do nových kurzů od ŘÍJNA je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé, vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOŠKOLÁKY

taneční kurzy standardních a latinskoamerických tanců, 10 lekcí, 10 pohodových večerů ve společnosti

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond a hobby samozřejmě pokračují i naše oba HOBBY KLUBY.

LATINO LADIES a LADIES STANDARD

taneční kurzy latinskoamerických a standardních tanců pro ženy, 10 lekcí, 10 zábavně strávených hodin na tanečních parketě

Od dubna otevíráme nových 22 kurzů jen pro vás, dámy - LADIES, ve kterých nepotřebujete partnera!

Pokud by vás ohledně kurzů (nebo čehokoliv jiného) zajímalo ještě něco dalšího, jsme tu pro vás.

Těšíme se na viděnou na tanečním parketě i v následující taneční a plesové sezoně! :-)